Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0