Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 1.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.5
Rocky BalboaRated ★ 5.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Nacho LibreRated ★ 5.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0