Series
Ratings
50- 어린이 경찰Rated ★ 5.0
- Criminal JusticeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
UtopiaRated ★ 5.0
UtopiaRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 1.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 3.0
London SpyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 5.0- MarchlandsRated ★ 5.0
- 青空の卵Rated ★ 1.0
In TreatmentRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 5.0