Titles you rated
Kisaragi Station Re:Rated ★ 4.0- MondaysRated ★ 4.0
Kisaragi StationRated ★ 3.5
The CallRated ★ 4.5- Ghost-Cat of Karakuri TenjoRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 5.0
Howling VillageRated ★ 2.0
It ComesRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 3.0
WinchesterRated ★ 3.5
Sinister 2Rated ★ 3.0
Halloween KillsRated ★ 3.0
HalloweenRated ★ 3.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 4.0
The Woman in BlackRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
JessabelleRated ★ 4.0- PerdidosRated ★ 3.5