Series
Ratings
187
Mysterious DisappearancesRated ★ 4.5
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 4.0
Scrapped PrincessRated ★ 4.0
In the Land of LeadaleRated ★ 3.0
Talentless NanaRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.0- Combined Fleet Girls CollectionRated ★ 3.0
Real GirlRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
KodochaRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 3.5- Snow White with the Red Hair Season 2Rated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Glass MaskRated ★ 4.0
ZakuroRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Occultic;NineRated ★ 3.0
Jing: King of Bandits Seventh HeavenRated ★ 3.5