Movies
Ratings
62
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0