Movies
Ratings
14
HereditaryRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 1.5
TwistersRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0