Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 1.0
Le Grand ChefRated ★ 1.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
Up in the AirRated ★ 3.5
CloserRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
PsychoRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 0.5
Cats & DogsRated ★ 1.5