Series
Ratings
22
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Dear HongrangRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5