Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5