Titles you rated
True DetectiveRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 4.5- The PhantomRated ★ 3.0