Movies
Ratings
96
Infernal AffairsRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Pom PokoRated ★ 5.0
MemoriesRated ★ 4.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0