Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 0.5