Series
Ratings
324
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.5
Sacchan, Boku wa.Rated ★ 1.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.0
BootsRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 2.5
My Love Story!!Rated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- AjinRated ★ 2.5
World's End HaremRated ★ 0.5
Kamisama KissRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 2.0
Noragami AragotoRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 2.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 2.5
Sonny BoyRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 5.0