Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
NineRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5