Series
Ratings
44- The FrogRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Hacks Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Busted! Season 3Rated ★ 3.0
Busted! Season 2Rated ★ 3.0
Busted! Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 1.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.5