Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
Leap YearRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5