Series
Ratings
65
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Killer SallyRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
My Country: The New AgeRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5