Titles you rated
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Instant SwampRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.0