Titles you rated
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0