Series
Ratings
306- Aquarion EVOLRated ★ 2.5
- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 4.5
- Genesis of AquarionRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 1.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 1.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 1.5- WORKING'!!Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5- The Summer Color MiracleRated ★ 2.0
- Eureka Seven AORated ★ 3.0
Robotics;NotesRated ★ 3.0- ONIAI~You're My Brother, But That Doesn't Matter as Long as We Have Love!~Rated ★ 1.5
Tamako MarketRated ★ 3.5- Red Data GirlRated ★ 2.0
- Sunday without HeavenRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 4.5