Titles you rated
- Lovely ComplexRated ★ 5.0
- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Goddess of MarriageRated ★ 2.0
General Hospital 2Rated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 4.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 2.5
Feast of the GodsRated ★ 2.5
Three DaysRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0