Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
5 to 7Rated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.5
Lisa FrankensteinRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 2.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 1.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0