Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5