Series
Ratings
21
GiantRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- GunbusterRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0