Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0