Titles you rated
ElioRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 3.5