Titles you rated
RatatouilleRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 1.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
WickedRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5