Movies
Ratings
141
The SubstanceRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 0.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.5