Movies
Ratings
698
The HoursRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The FlintstonesRated ★ 4.5
Police AcademyRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
KickboxerRated ★ 3.5
Patriot GamesRated ★ 4.0
Edge of DarknessRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Bird on a WireRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 4.0
The Last Boy ScoutRated ★ 4.5
The OmenRated ★ 4.0
Hart's WarRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.0