Titles you rated
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 2.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Ah! My Goddess: Flights of FancyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
March Comes in Like a LionRated ★ 3.5
March Comes in Like a LionRated ★ 3.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 2.5