Movies
Ratings
1537
The Fundamentals of CaringRated ★ 3.5
The StarlingRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
NebraskaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Private LifeRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
The Life ListRated ★ 4.0
The AfterRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Ordinary AngelsRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
EileenRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.0