Movies
Ratings
184
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
WeaponsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 1.5