Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 2.0