Movies
Ratings
738
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0