Series
Ratings
32- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 2.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5