Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
GondolaRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 5.0
Love Lies BleedingRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The SummerRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
How to Be SingleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 5.0