Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 1.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5