Movies
Ratings
21
FearlessRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 1.0
The ClientRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Bride WarsRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
300Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 1.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
The Cider House RulesRated ★ 1.0
SunflowerRated ★ 5.0