Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 4.0