Series
Ratings
26
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5