Movies
Ratings
201
Let Me InRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
White NightRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0