Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Planet TerrorRated ★ 4.0
GrindhouseRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The VillageRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0