Series
Ratings
207
LudwigRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 4.0
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.0
TwelveRated ★ 3.0
9-1-1 Season 7Rated ★ 3.5
9-1-1 Season 6Rated ★ 3.0
ButterflyRated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 3.0
9-1-1 Season 5Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Should We Kiss FirstRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0