Titles you rated
Our Season: Spring with Park Jae ChanRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0