Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
SaltburnRated ★ 2.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Watching the DetectivesRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0