Series
Ratings
64
MaidRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Young Royals Season 3Rated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0