Titles you rated
LimitlessRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0