Titles you rated
Lost in AustenRated ★ 2.0- WhitechapelRated ★ 4.0
- WhitechapelRated ★ 4.0
- WhitechapelRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5- Precious FamilyRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5