Movies
Ratings
130
TenetRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 3.5
TangledRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5